Hej, hej, hej !!! Wróciłam i mam Wam coś do powiedzenia. Jak pewnie niektórzy zauważyli prowadzenie bloga (a zwłaszcza jeśli chodzi o systematyczność) nie szło mi za dobrze dlatego postanowiłam nagrywać vloga na yt ! Pomyślałam sb, że fajnie byłby to robić, że jak oglądam tych wszystkich ludzi którzy nagrywają swoje filmiki to czuje taką motywację no i tak właśnie doznałam olśnienia xd jeśli jesteście ciekawi to wejdźcie czasem na bloga i sprawdzajcie czy są jakieś nowe posty w których będę mówić kiedy pierwszy filmik itp. Aktualnie myślę, że zacznę się w to wszystko bawić po świętach czyli tak w styczniu lutym, napewno coś koło tego ;)
Mam nadzieje, że spodobał Wam się post i wgl mój pomysł no i obiecuje poprawić się i dodawać częściej nowe wpisy z info :))
MIŁEGO DNIA !
Ten komentarz został usunięty przez autora.
OdpowiedzUsuńczekamy :*
OdpowiedzUsuńtylko szkoda że pousuwałaś tamte posty...