Cześć wszystkim :). Ustaliłam już coś odnośnie vloga !!! Chodź niektórzy są sceptycznie nastawieni do tego pomysłu to i tak są wspaniałymi kolegami i koleżankami (nie ma za co xd) i pomogą mi w montowaniu, będą podsuwać fajnie tematy i zrobimy burze mózgów na nazwę kanału, więc będzie dobrze!!! Mega się cieszę, bo prawdę mówiąc ja jestem wielką ciotą i sama bym sb rady nie dała ;p Także dziękuję Wam jeszcze raz, a teraz przejdźmy do krótkiego opisu dzisiejszego dnia.
Jak zwykle wstałam, zjadłam śniadanie itp. no i będąc już w szkole to właściwie nic ciekawego nie robiłam był tylko spr z fizyki który poszedł mi fatalnie :-; i zamiast 6 wychodzi mi historii 5 a zabrakło mi jednego punkta, więc jestem wkurzona.
To by było chyba na tyle i do zobaczenia jutro ^^,
Live For Dreams
Jestem Karolina. Postanowiłam założyć bloga. Nie wiem dlaczego, tak po prostu. Szczerze nawet nie wiem o czym będę pisać xd więc proszę o wyrozumiałość dla początkującej :)
wtorek, 9 grudnia 2014
poniedziałek, 8 grudnia 2014
#szkoła-obietnice-i-automaty.
Witam, dzień dobry, cześć.
Pierwsza sprawa: jutro mam sprawdzian z fizyki i poprawy z historii, a jednak.... JESTEM TUTAJ! Wowowow- jak narazie dotrzymuje obietnicy.
Krótko mówiąc (nie pisałam tego w tamtym poście ?) mój dzień był nawet udany no oprócz tego, że dzisiaj miałam razem z przyjaciółką śpiewać psalm na mszy (nie pytajcie, wyjaśnię później xd), ale zamiast wziąść się w garść i zaśpiewać to jak należy zaczęłam się śmiać i potem to sami wiecie... nie mogłam przestać i wszytko wyszło fatalnie ;-; TAK GIMBUSIARKO.
A tak z innej beczki... zastanawialiście się kiedyś nad tym jak wrzucić pieniążka do automatu i go nie stracić? Dzisiaj robiłam eksperyment i okazało się, że mega ciężko jest zawiązać sznurek wokół monety i wgl coś to nie wypaliło. ŻYCIE JEST NIE SPRAWIEDLIWE A W " FINEASZ I FERB " TO DZIAŁAŁO!!!
Także, jak widać narazie nie mam czasu na vloga i... no właściwie tyle.
Pierwsza sprawa: jutro mam sprawdzian z fizyki i poprawy z historii, a jednak.... JESTEM TUTAJ! Wowowow- jak narazie dotrzymuje obietnicy.
Krótko mówiąc (nie pisałam tego w tamtym poście ?) mój dzień był nawet udany no oprócz tego, że dzisiaj miałam razem z przyjaciółką śpiewać psalm na mszy (nie pytajcie, wyjaśnię później xd), ale zamiast wziąść się w garść i zaśpiewać to jak należy zaczęłam się śmiać i potem to sami wiecie... nie mogłam przestać i wszytko wyszło fatalnie ;-; TAK GIMBUSIARKO.
A tak z innej beczki... zastanawialiście się kiedyś nad tym jak wrzucić pieniążka do automatu i go nie stracić? Dzisiaj robiłam eksperyment i okazało się, że mega ciężko jest zawiązać sznurek wokół monety i wgl coś to nie wypaliło. ŻYCIE JEST NIE SPRAWIEDLIWE A W " FINEASZ I FERB " TO DZIAŁAŁO!!!
Także, jak widać narazie nie mam czasu na vloga i... no właściwie tyle.
YOLO.
niedziela, 7 grudnia 2014
Zaczynam od nowa.
Hej, hej, hej !!! Wróciłam i mam Wam coś do powiedzenia. Jak pewnie niektórzy zauważyli prowadzenie bloga (a zwłaszcza jeśli chodzi o systematyczność) nie szło mi za dobrze dlatego postanowiłam nagrywać vloga na yt ! Pomyślałam sb, że fajnie byłby to robić, że jak oglądam tych wszystkich ludzi którzy nagrywają swoje filmiki to czuje taką motywację no i tak właśnie doznałam olśnienia xd jeśli jesteście ciekawi to wejdźcie czasem na bloga i sprawdzajcie czy są jakieś nowe posty w których będę mówić kiedy pierwszy filmik itp. Aktualnie myślę, że zacznę się w to wszystko bawić po świętach czyli tak w styczniu lutym, napewno coś koło tego ;)
Mam nadzieje, że spodobał Wam się post i wgl mój pomysł no i obiecuje poprawić się i dodawać częściej nowe wpisy z info :))
Mam nadzieje, że spodobał Wam się post i wgl mój pomysł no i obiecuje poprawić się i dodawać częściej nowe wpisy z info :))
MIŁEGO DNIA !
Subskrybuj:
Posty (Atom)