wtorek, 9 grudnia 2014

Vlog już w drodze !!!

Cześć wszystkim :). Ustaliłam już coś odnośnie vloga !!! Chodź niektórzy są sceptycznie nastawieni do tego pomysłu to i tak są wspaniałymi kolegami i koleżankami (nie ma za co xd) i pomogą mi w montowaniu, będą podsuwać fajnie tematy i zrobimy burze mózgów na nazwę kanału, więc będzie dobrze!!! Mega się cieszę, bo prawdę mówiąc ja jestem wielką ciotą i sama bym sb rady nie dała ;p Także dziękuję Wam jeszcze raz, a teraz przejdźmy do krótkiego opisu dzisiejszego dnia.
Jak zwykle wstałam, zjadłam śniadanie itp. no i będąc już w szkole to właściwie nic ciekawego nie robiłam był tylko spr z fizyki który poszedł mi fatalnie :-; i zamiast 6 wychodzi mi  historii 5 a zabrakło mi jednego punkta, więc jestem wkurzona.
To by było chyba na tyle i do zobaczenia jutro ^^,

1 komentarz: